Recent Updates Toggle Comment Threads | Keyboard Shortcuts

 • marżeki 07:07 on 25 June 2014 Permalink
  Tags: pożyczka dla osób z zadłużeniem, zadłużenie   

  Pożyczki i kredyty dla zadłużonych. 

  Pieniądze, odwieczny problem wielu z nas. Pieniądze, a raczej ich brak spędzają wielu sen z oczu. Każde nasze działanie służy temu, aby zarabiać pieniądze niezbędne w codziennej egzystencji w funkcjonowaniu na poziomie. Czasami pewne niedobory gotówkowe sprawiają, że sięgamy po kredyty i pożyczki. Czasami jednak niedostateczne lub niechlujne przeliczenie zapotrzebowania może mieć swoje konsekwencje w niespłaceniu kredytów na czas lub w ogóle. Niespłacany kredyt często pokrywamy kolejnym. Nie jest to niestety koło fortuny, wręcz przeciwnie.

  Pamiętajmy, że długi rodzą kolejne długi.

  Jest na szczęście opcja dla zadłużonych. Scalenie wszystkich kredytów w jeden, czyli konsolidacja wszystkich zadłużeń to jedna z opcji, które oferują nam banki. Parabanki natomiast są niezwykle pomocne kiedy kwoty kredytów nie są zbyt wysokie. Przede wszystkim prywatne placówki nie wymagają od nas przedstawiania tony dokumentów, w których jasno widać czy jesteśmy zadłużeni, czy też nie. Więc jeżeli chcemy ukryć fakt posiadania zadłużeń skorzystamy z pewnością z ofert parabanków. Przy pomocy dowodu osobistego otrzymamy kwotę, która nas interesuje. Bez zbędnych zaświadczeń, bez wydłużającej się weryfikacji. Pożyczki i kredyty dla zadłużonych to zatem fantastyczne ultimatum dla każdego.

  Zadłużonego czy też nie, bez wyjątku. Zastanawiasz się, czy faktycznie istnieją placówki w których taki stan rzeczy należy do codzienności? Możesz sprawdzić to przez internet lub podczas wizyty w wybranej placówce parabanku. Doradca finansowy wyjaśni na jakich zasadach funkcjonują dane pożyczki.

  Odpowie na nurtujące Cię pytania i zagadnienia, wyjaśni działanie i celowość wybranego produktu finansowego. Wyposażeni w taką wiedzę będziemy mogli spokojnie skorzystać z interesującego nas produktu finansowego. Produktu, który umożliwi nam normalną egzystencję i powrót do pełni finansowych sił!

   
 • marżeki 06:15 on 25 June 2014 Permalink
  Tags: kredyt w 15 minut, szybki i łatwy kredyt   

  Dlaczego warto sięgać po kredyty 

  Mimo iż żyjemy w czasach kryzysu ekonomicznego, rynek kredytowy wciąż się powiększa wypełniając każdą lukę finansową naszego domowego budżetu. Coraz częściej sięgamy po kredyty gotówkowe, na zakup mieszkania, zmianę samochodu.

  Czy też otwieramy debet na naszej karcie aby mieć pewność, że w razie nagłego wypadku będziemy mieli odłożoną pewną sumę na koncie. Częściej jednak sięgamy po pożyczki przed świętami, urodzinami, wyjazdem na wakacje.

  Oferty banków kuszą nas na każdym kroku. Niskie oprocentowanie i mała rata pozwalają na zaciągniecie pożyczki bez strat finansowych. Z roku na rok podnosi się jakość życia w Polsce. Ludzie biorą więcej kredytów bo wydają więcej pieniędzy. Chcemy dogonić naszych sąsiadów. Posłać dzieci do lepszej szkoły. Opłaty za zajęcia dodatkowe naszych pociech to też nie mały wydatek. Do tego wyjazd na obóz letni i nowy komputer kosztuje. Prosty i  szybki kredyt jest dziś dostępny niemal dla każdego, jeśli placówka naszego banku odmówi nam udzielenia pożyczki zawsze można skorzystać z pomocy para banku, który przy nieco wyższym oprocentowaniu udzieli nam go bez zaświadczeń.

  Dlaczego warto sięgnąć po kredyty? Dają komfort oraz poczucie stabilności.

  Dodatkowe pieniądze nie muszą tylko ratować budżetu domowego lecz również sprawiać przyjemność. Kuszą łatwością w jaki można je zdobyć a co za tym idzie pozwalają nam na spełnianie marzeń. Swoich lub naszych dzieci. Dla studenta dodatkowe pieniądze to możliwość wyjazdu na wymianę międzynarodową , lub studia na lepszej uczelni na którą bez kredytu nie było by go stać. Kredyt nie musi być obciążeniem, ustalając  niską ratę nawet nie poczujemy jego spłaty.

  Pożyczka pieniężna pomocna będzie tez podczas remontu mieszkania kiedy nagle zabraknie niektórych elementów wykończenia. Jeśli skończyły się już pieniądze na remont w banku czy innej firmie kredytowej gotówkę dostaniemy nawet w ciągu 15 minut. Kredyt jest łatwo dostępny i banki prześcigają się w coraz to lepszych ofertach.

  Proponując nam ubezpieczenie kredytu w cenie raty lub jeden miesiąc wolny od spłaty .

   
 • marżeki 05:12 on 25 June 2014 Permalink  

  Pożyczki bez zaświadczeń, bez poręczycieli – czy to możliwe? 

  W dobie światowego kryzysu ekonomicznego banki coraz bardziej zabezpieczają się przed możliwością utraty swoich zysków. Bardziej szczegółowa analiza naszego portfela sprawia, że wielu z nas ma problemy z uzyskaniem pożyczki w banku. Jednak czy pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach, bez sprawdzania naszej historii kredytowej czy zaglądania do KRS jest możliwa?

  Otóż tak. To dynamicznie rozwijająca się gałąź finansowa, utworzona przez prywatne firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek bez poręczycieli oraz zbędnych dokumentów. Dają one możliwość uzyskania kredytu gotówkowego na dłuższy bądź krótszy okres czasu. W zależności od naszego zapotrzebowania. Para banki, bo tak można nazwać te instytucję, pożyczają nam określoną sumę z nieco większym oprocentowaniem niż w banku.

  Pomijają jednak procedury związane ze sprawdzaniem naszej historii kredytowej. Udzielają kredytów już od 200zł, co staje się jeszcze bardziej przychylne dla klienta, który potrzebuje gotówki na chwile i nie chce się wiązać z bankiem na dłużej. Na rynku dostępna jest cała gama firm specjalizujących się w tej działalności. Oferują kredyty bez poręczycieli i co najważniejsze nie musimy podawać celu na który przeznaczymy pieniądze. Można wiec  przeznaczyć go na zakupy lub spłatę innego zadłużenia.

  Para bank nie będzie interesował się na co wydamy pieniądze, lecz może wymagać podpisania oświadczenia o zarobkach, nie będzie tej informacji jednak zbytnio kontrolował. W wielu miastach dostępne są punkty w których można uzyskać informacje lub wziąć kredyt na dowód.

  Pamiętajmy jednak, że kredyt bez zaświadczeń czy poręczyciela nie zwalnia nas z obowiązku spłacenia go. Oprocentowanie takiego kredytu jest wyższe niż w banku lecz przy terminowym spłacaniu rat istnieje możliwość dobrania kolejnej sumy. Para bank w ten sposób sprawdza naszą wiarygodność. Jeśli wiec potrzebujemy gotówki i posiadamy perspektywę spłacania jej, warto wybrać taką firmę, która udzieli nam kredytu a po spłacie zaoferuje nam jeszcze lepsze warunki kredytowe.

   
 • marżeki 11:58 on 24 June 2014 Permalink  

  Kredyt w banku czy kredyt w parabanku pożyczka? 

  Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu, ale nie wiesz jaką ofertę wybrać: banku czy parabanku? Chcesz sobie kupić nowe meble do salonu, nowe łóżko do sypialni, nową lodówkę, komputer, telewizor, czy po prostu chcesz pojechać na długi weekend poza miasto i odpocząć trochę w SPA, ale nie masz na to pieniędzy? Podpowiemy Ci co nieco czym różnią się oferty banków od ofert parabanków. Przede wszystkim pamiętaj, że zarówno kredyty w banku jak i w parabanku są całkowicie legalne.

  Banki są pod nadzorem państwa, natomiast parabanki nie. Parabanki to firmy prywatne które zakładane są głównie przez osoby dysponujące sporymi zasobami finansowymi, które chcą zarobić na udzielaniu nam kredytów.

  Jeśli chodzi o same kredyty, często oprocentowanie w bankach jest korzystniejsze, niższe niż w parabankach. Należy jednak zawsze dokładnie to przeanalizować, czy na przykład w umowie którą podpisujemy w banku nie ma zawartych dodatkowych kosztów i opłat, co może mieć miejsce. Parabanki raczej unikają umieszczenia w umowach kredytowych takich słów, które mogłyby nas zniechęcić, to znaczy na przykład informacje o dodatkowych kosztach. Dla parabanków największą zachętą jaką proponują swoim klientom jest prostota wzięcia kredytu. Biorąc kredyt w banku musimy dostarczyć wiele różnych dokumentów i zaświadczeń, dodatkowo zostaniemy prześwietleni w BIK.

  Jeśli mamy na karku komornika, pożyczki nie dostaniemy.

  To samo jeśli nie mamy stałego dochodu, który legalnie możemy udokumentować, nie dostaniemy kredytu. Dla parabanku natomiast nie ma znaczenia, czy widniejemy w Biurze Informacji Kredytowej jako dłużnicy czy nie. Parabank udzieli nam kredytu nawet jeśli mamy jakieś zaległe zobowiązania, ponieważ nawet nie będzie wnikał w to, czy na czas spłaciliśmy wszystko co do tej pory pożyczyliśmy. By wziąć kredyt w parabanku wystarczy mieć przy sobie dokument, który potwierdzi całkowicie naszą tożsamość, to znaczy dowód osobisty. Na podstawie dowodu osobistego, który potwierdza naszą tożsamość i pełnoletność, parabank udzieli nam kredytu, który zostanie dokładnie opisany w umowie wraz z kwotą, jaką będziemy musieli w danym terminie zwrócić.

   
 • marżeki 11:32 on 24 June 2014 Permalink  

  Jakie obawy chodzą nam po głowie jeśli chodzi o kredyty? 

  Polacy coraz chętniej i coraz śmielej sięgają po kredyty. Nie tylko takie kredyty proponowane przez banki, ale również inne firmy, tak zwane parabanki. Nie mamy już tak wielu obaw przed zaciąganiem kredytów lub kupowaniem różnych rzeczy na raty, jak jeszcze około dziesięć lat temu. Bierzemy kredyty, bo potrzebujemy nowego auta, nowego sprzętu AGD do domu, chcemy zrobić remont, kupić komuś bajeczny prezent, kupić dziecku rower, zapisać się na kurs angielskiego, pójść na niezapomniany bal sylwestrowy czy zorganizować święta Bożego Narodzenia niczym z amerykańskiego filmu, z suto zastawionym stołem, świetlnymi girlandami na oknach i z choinką po sam sufit, ubraną w setki bombek.

  Powodów, dla których sięgamy po kredyty jest naprawdę mnóstwo, od tych które są zwykłymi potrzebami, jak pożyczki na sprzęty w rodzaju pralki czy lodówki, po takie bez których moglibyśmy jakoś się obejść, ale po prostu czujemy taką chęć. A jakie są obawy, które chodzą nam po głowie, zanim sięgniemy po kredyty? W przypadku kredytów, jakie bierzemy w banku, nie mamy specjalnych obaw co do uczciwości instytucji, w jakiej mamy zamiar wziąć pożyczkę.

  Obawiamy się jedynie tego, że wyrzucą nas z pracy, stracimy comiesięczne dochody i kto wtedy będzie za nas spłacał kredyt? Jeśli chodzi o kredyty po jakie sięgamy do parabanków, wiele osób wciąż ma obawy o uczciwość takich firm. Obawiamy się, że przyjdziemy do parabanku po tysiąc złotych, a będziemy musieli oddać dwa razy tyle, bo źle przeczytamy umowę i podpiszemy bardzo niekorzystne dla siebie warunki. Niesłusznie mamy takie obawy, ponieważ parabanki są legalnymi firmami, które działają na polskim rynku i proponują nam prawdziwe, legalne kredyty bez haczyków. Oczywiście mowa o legalnych firmach, bo należy unikać wszelkiego rodzaju lichwiarzy, którzy podają się za pracowników parabanków i oferują kredyty bez umowy, czy podobne historie.

  W umowie kredytowej zawartej z parabankiem mamy jasno określone zasady, terminy i koszty. Parabanki wręcz dążą do tego, aby ich umowy były sformułowane w jak najbardziej prosty sposób, aby kredyty były dla klientów zachęcające i aby klienci się ich nie bali.

   
 • marżeki 07:44 on 24 June 2014 Permalink
  Tags: praca   

  Straciłem pracę, a mam do spłaty kredyty. 

  Sytuacja, której najczęściej obawiamy się, kiedy decydujemy się na kredyty, to utrata pracy. Boimy się, że choć dzisiaj jesteśmy całkowicie wypłacalni i możemy pozwolić sobie na wzięcie pożyczki, pierwszej lub kolejnej, to nawet za rok czy kilka miesięcy sytuacja może się zmienić. Wyrzucą nas z pracy, dostaniemy wypowiedzenie, stracimy comiesięczne dochody i co wówczas? Co kiedy będziemy mieć na koncie kilka kredytów i nasze dochody będą zerowe? Przede wszystkim, jeśli chcemy obniżyć raty kredytów, polecamy ich konsolidację. Zwracamy się do wybranego banku z prośbą o przygotowanie oferty skonsolidowania, czyli scalenia wszystkich kredytów w całość, w jeden większy kredyt.

  Wówczas sumaryczne oprocentowanie będzie niższe, a do tego nie będziemy tracić co miesiąc pieniędzy na robienie przelewów dajmy na to za cztery osobne raty, które spłacamy.

  Warto również zwrócić się do banku z prośbą o zamrożenie na jakiś czas kredytu, który mamy, ze względu na to, że straciliśmy pracę. Większość banków nie odmawia w takiej sytuacji, ponieważ bankom zależy na ich wizerunku oraz na tym, abyśmy jak najdłużej korzystali z ich usług. Absolutnie nie należy pozostawiać sprawy samej sobie, zakładając, że jakoś to będzie. Jeśli chodzi o samą pracę: w momencie, kiedy ją tracimy, warto od razu zacząć szukać nowej, aby nie przyzwyczaić się za bardzo do mnóstwa wolnego czasu i przesiadywania w domu.

  Kredyty także od razu warto okiełznać i ogarnąć. Nie ma również obaw jeśli chodzi o kredyty wzięte w parabankach.

  Choć one nie zawieszą nam spłaty na jakiś czas, jeśli zwrócimy się do takiej firmy i poinformujemy, że kredyt spłacimy dopiero za dwa lub trzy miesiące, wzrośnie nasze oprocentowanie, ale nic strasznego się nie stanie.

  Nie odwiedzi nas duży, łysy pan w kominiarce, który przyciśnie nas do podłogi i zażąda oddania w zamian telewizora. Kredyty to nic strasznego, nie ma więc powodów do obaw, że kiedy coś nam się nie uda, stracimy pracę lub zmniejszą się nasze zarobki, to będziemy w punkcie bez wyjścia. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, wystarczy go tylko odpowiednio poszukać. Trzeba zawsze umiejętnie rozglądać się dookoła i nigdy się nie poddawać.

  Głowa do góry jeśli borykasz się z tym problemem, wszystko może odmienić się już w najbliższym czasie.

   
 • marżeki 07:12 on 24 June 2014 Permalink
  Tags: ,   

  Kredyt pod zastaw domu 

  Co to jest kredyt pod zastaw domu i czym różni się od kredytów hipotecznych? Po pierwsze, kiedy bierzemy kredyt hipoteczny, mamy dopiero w planie zakup domu lub mieszkania. Wówczas bank podpisuje z nami taką umowę, która w skrócie mówi, że: bank udziela nam kredytu na zakup mieszkania, które staje się dla banku zabezpieczeniem tego, że kiedyś ten kredyt spłacimy. Jeśli nie będziemy płacić, bank zabierze nam to mieszkanie poprzez windykatora, komornika.

  Kredyt pod zastaw domu ma podobną puentę, jednak zaczyna się nieco inaczej: bank udziela nam kredytu pod zastaw np mieszkania, które już mamy. Pieniądze możemy wydać na co chcemy, natomiast jeżeli nie będziemy spłacać kredytu, bank zabierze nam dom czy mieszkanie. Kredyty pod zastaw domu są popularne zwłaszcza, kiedy potrzebujemy większej gotówki a tradycyjna pożyczka, tradycyjny kredyt nie wchodzi w grę ponieważ w ocenie, w oczach banku jesteśmy niewypłacalni. To znaczy dla banku nie będziemy w stanie spłacić tego kredytu z naszej comiesięcznej pensji.

  Kiedy mamy pewność, że sobie poradzimy i na pewno ten kredyt jest dla nas, możemy użyć właśnie metody pod zastaw. Podobnie działają na przykład lombardy. Oczywiście nie zastawiamy w nich mieszkań, a drobne przedmioty, przeważnie złoto lub sprzęt w rodzaju telefonów komórkowych.

  pod zastaw miezzkania i domu

  Lombard daje nam kredyt, a jako zabezpieczenie, że spłacimy ten kredyt, bierze sobie to, co przynieśliśmy. Tak też jest z kredytami pod zastaw: bank daje nam pieniądze, ale bierze sobie pod zastaw nasz dom czy mieszkanie. Bierze pod zastaw nie dosłownie, ponieważ fizycznie my dalej jesteśmy właścicielami mieszkania, możemy w nim normalnie funkcjonować i robić w nim co tylko chcemy. Jednak jest do dyspozycji banku, jeżeli nie będziemy spłacać rat za kredyt. Tak więc jeżeli potrzebujemy nagle więcej pieniędzy, bo na przykład mamy pomysł na interes życia który chcemy rozkręcić, możemy zwrócić się do banków, które oferują kredyty pod zastaw domów i wypytać dokładnie, jak będzie wyglądała oferta właśnie dla nas.

   
 • marżeki 09:40 on 18 June 2014 Permalink
  Tags: , kredyt bez bik   

  Potrzebujesz kredytu , a masz zły bik może chwilowka ? 

  W życiu zdarza nam się wiele nieoczekiwanych sytuacji, w których potrzebujemy nagłego przypływu i zastrzyku gotówki. Można wymieniać je w nieskończoność: od konieczności kupienia nowego sprzętu AGD, przez konieczność kupienia dziecku szkolnej wyprawki po konieczność kupienia sobie nowego samochodu, czy wymiany w nim jakiejś części.

  Wówczas potrzebujemy chwilówki. Możemy pożyczyć pieniądze od znajomych czy rodziny, jednak rzadko się na to decydujemy ponieważ boimy się, że dostaniemy odmowę albo że do końca życia będziemy mieć wobec tych osób swojego rodzaju dług wdzięczności, który będzie na nas ciążył. Jeśli mamy już jakieś zobowiązania: wzięliśmy już jakieś kredyty, mamy kupione różne rzeczy na raty, nie udało nam się spłacić kredytów na czas, dla banku będziemy kompletnie niewypłacalni i dostaniemy z pewnością odmowę. Jeżeli widniejesz w BIK-u, Biurze Identyfikacji Kredytowej jako dłużnik, osoba mająca zobowiązania, których jeszcze nie spłaciła, możesz śmiało postarać się o kredyt w parabanku. Co więcej: możesz śmiało pójść po kredyt do parabanku, który na pewno zostanie Ci udzielony.

  Parabank nie będzie Cię prześwietlał i analizował Twojej sytuacji finansowej. Nie będzie wymagał od Ciebie zaświadczenia na temat wysokości Twoich miesięcznych dochodów, nie będzie wymagał abyś był osobą o czystym koncie jeśli chodzi o BIK. Nie ważne, ile masz wziętych kredytów, czy je spłacasz i czy zarabiasz swoje pieniądze legalnie. Parabank przygotuje dla Ciebie rzeczową i jasną ofertę oraz umowę, na podstawie której zostanie przydzielony Ci kredyt. Umowa będzie zawierała jedynie Twoje dane, które masz w dowodzie osobistym. Dowód osobisty jest konieczny aby potwierdzić tożsamość i pełnoletność, nic więcej.

  pieniądze na ręce od reki ( pożyczka )

  Umowa będzie zawierała informację na temat tego ile pieniędzy pożyczasz i ile w sumie musisz oddać, czyli wysokość kredytu oraz jego oprocentowanie. Będzie w umowie również zawarta informacja do kiedy masz te pieniądze zwrócić i jakie konsekwencje wiążą się z niespłaceniem kredytu na czas, to znaczy jakie zostaną naliczone odsetki. To bardzo prosty sposób na wzięcie kredytu, jeśli widniejesz w BIK .

   
 • marżeki 08:59 on 18 June 2014 Permalink
  Tags:   

  Czy sięgać po kredyty kiedy potrzebujemy gotówki? 

  W momencie, kiedy potrzebujemy gotówki a nie mamy jej na koncie, pierwsze co przychodzi nam do głowy, to kredyty. Część z nas również w takiej sytuacji myśli o rodzinie, to znaczy czy może nie dałoby się pożyczyć trochę od rodziców, rodzeństwa, dziadków czy dalszych krewnych. Rzadziej myślimy o pożyczce od znajomych, chyba że mowa o kilkuset złotych, które nie są dla tej osoby wielkim wydatkiem i wielkim majątkiem. Od rodziny pożyczamy pieniądze chętnie tylko wówczas, kiedy mamy z nią dobre relacje i wiemy, że nasza pożyczka zostanie potraktowana jako pomoc, mały dług finansowy, a nie wielki kredyt wdzięczności na całe życie. Od znajomych, jak zostało wspomniane, w grę wchodzą tylko małe kredyty.

  Czy sięgać po pożyczkę do banku, jeśli potrzebujemy pieniędzy a ich nie mamy, do tego nie mamy od kogo pożyczyć? W dzisiejszych czasach bez większych obaw i dylematów możemy sięgać po kredyty zarówno do banków, jak i do parabanków które oferują nam swoje usługi finansowe.

  Są to firmy , które działają jak najbardziej legalnie i z pewnością nie chcą nas w żaden sposób oszukać. Banki proponują nam swoje coraz szersze oferty na plakatach, w reklamach, w telewizji. Proponowane są nam kredyty na różnych zasadach, o różnej wielkości, bez żadnych haczyków czy innych wprowadzeń w błąd. Podobnie parabanki, coraz szerzej promują swoje usługi w mediach i w różnego rodzaju reklamach.

  kredyt bez bik ( foteczka gotóweczki )

  Kiedy potrzebujemy kredytu, wybieramy bank lub parabank, który proponuje nam swoją ofertę. Dostajemy indywidualną propozycję. W przypadku banku, dla niego znaczenie będzie miał nasz dochód, nasz status w BIK i wiele innych elementów. Bank będzie starał się dla siebie ocenić naszą wypłacalność, czy jesteśmy w stanie spłacić dany kredyt. Dla parabanku natomiast nas status majątkowy, sytuacja finansowa, to czy widniejemy w BIK jako dłużnicy, czy mamy na karku komornika i ile zarabiamy miesięcznie, nie ma znaczenia. Więc jeśli możemy sobie na to pozwolić, śmiało możemy zwrócić się z prośbą o pożyczkę do banku. Jeśli bank odmówi kredytu, możemy zapytać jak wyglądają kredyty w konkretnym parabanku i jeśli warunki będą nam odpowiadały, równie śmiało taki kredyt możemy wziąć.

   
 • marżeki 07:28 on 18 June 2014 Permalink
  Tags:   

  Kredyty dla osób, które mają już zadłużenia. 

  Czym są dokładniej kredyty dla osób, które mają już zadłużenia? Co to są parabanki, w jaki sposób działają i czy warto skorzystać z ich oferty? Czym różnią się parabanki od banków i czy można im zaufać? Często słyszymy w telewizji lub czytamy w prasie, czy w reklamach zamieszczanych w sieci, o ofertach kredytów skierowanych do osób, które mają już zadłużenia. Dlaczego te firmy proponują kredyty akurat osobom, które mają zadłużenia? Wcale nie dlatego, że jest w tym jakiś haczyk i firmom zwanym parabankami zależy na pożyczaniu pieniędzy osobom, które mają już jakieś kredyty na koncie.

  Chodzi o to, że osobom, które mają zadłużenia, widnieją w BIK-u jako dłużnicy, mają na głowie komornika czy windykację, takim osobom banki nie chcą udzielać pożyczek, ponieważ w ich oczach są te osoby niewypłacalne. Parabanki wyciągają rękę do takich osób, proponując im swoje kredyty, bez sprawdzania BIK czy bez wymagania jakichkolwiek zaświadczeń. Czasami życie zmusza nas do wzięcia kolejnej pożyczki. Psuje nam się pralka czy lodówka, bez których nie wyobrażamy sobie normalnego, codziennego funkcjonowania. Potrzebujemy do pracy samochodu, a ten akurat nam wysiadł. Jest wiele podobnych sytuacji, w których potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki, od rodziny akurat nie możemy pożyczyć, oszczędności żadnych nie mamy, a bank odmawia nam pożyczki.

  Wówczas warto sięgnąć po kredyty, które oferują nam legalnie działające na terenie Polski parabanki. To także doskonałe rozwiązanie kiedy potrzebujemy chwilówki, kredytu na już, na dziś, od ręki, bez czekania, takiego który spłacimy po krótkim czasie i będziemy mogli o nim po prostu zapomnieć. Parabanki oferują nam kredyty na dłuższy i krótszy czas, przelewane na konto lub wypłacane w gotówce od ręki. Kredyty możemy wziąć nawet nie wychodząc z domu.

  Pracownik parabanku przyjdzie do nas do domu, podpiszemy z nim umowę i pieniądze dostaniemy zaraz po tym, kiedy złożymy swój podpis na kredytowej umowie, którą zawieramy z parabankiem. Będziemy mieć czas na dokładne zapoznanie się z zasadami, warunkami oraz wszelkimi istotnymi informacjami na temat kredytu, zanim podpiszemy umowę.

   
c
Compose new post
j
Next post/Next comment
k
Previous post/Previous comment
r
Reply
e
Edit
o
Show/Hide comments
t
Go to top
l
Go to login
h
Show/Hide help
shift + esc
Cancel